הכרזת החודש


עדכון חשוב – תמחור חדש לשירות VMware On AWS - שלושה שרתים מארחים במחיר של שניים. רק לחודש אוקטובר!

מה זה VMware Cloud On AWS?

במרץ 2018 VMware הכריזה על הרחבת תוכנית ה- MSP) Managed Service Provider) לשותפי הענן, בה VMware ו- AWS הקימו בשיתוף פעולה, שירות טכנולוגי מהמתקדמים בעולם ה- Hybrid Cloud. הפלטפורמה IaaS מבוססת על הטכנולוגיה המובילה והמתקדמת מבית VMware  – ענקית ה Private and Hybrid Cloud, על בסיס VMware Cloud Foundation, המשלב vSphere, vSAN ו- NSX יחד עם ניהול vCenter, על גבי חומרת AWS ייעודית, bare-metal מבית אמזון, המאפשרת לספקי השירות להרחיב ולפתח את שרותי הענן המתקדמים שלהם, לענן הציבורי, על גבי אותה טכנולוגיה מוכרת איתה הם מנהלים ומתפעלים את הענן שלהם, ובכך לאפשר ללקוחותיהם להשתמש ולנצל את ה- Public Cloud, יחד עם ה- Private Cloud בצורה שקופה, ללא צורך בהתאמות ותוכנות צד שלישי, כדי לקיים סביבת לקוח היברידית, מהירה וגמישה ללא פשרות.

מהיום המעבר ל- VMware On AWS משתלם מתמיד. בכנס VMworld 2018 הכריזה החברה על הנחה –Hosts  3 במחיר של Hosts 2 לחודש אוקטובר!

הפלטפורמה הזו מאפשרת ללקוחות ספקי השירות להקים שירותים כגון גיבוי והתאוששות מאסון, מיגרציה של ה- DC והאפליקציות לענן, הקמת פרויקט במהירות, לזמן קצוב ובאזורים גאוגרפים שונים עם משאבים נדרשים וקיבולת לפי דרישה, הקמת סביבת פיתוח וכמובן התממשקות ויכולת להשתמש בשירותים של AWS.

לקבלת הצעה אטרקטיבית השאר פרטים ונחזור אליך


שירותים רבים ומגוונים יופעלו על גבי הענן הציבורי, עם עדכוני חומרה ותוכנה up to date ע"י VMware, עם תמיכה רצופה מספק הענן המקומי שלך בתצורת Managed Service Provider המאפשר לך כלקוח לשלב בין השירות המקומי לנוכחות גלובאלית, עם יכולת התרחבות לשירותי AWS מתקדמים ועדיין לקבל חשבונית אחת ותמיכה אחת מספק הענן המקומי.

אם אתה רוצה שהעסק שלך יהיה בקדמת הטכנולוגיה, ללא פשרות ועם מינימום דאגות, זו הפלטפורמה והפתרון עבורך, בקש מנציג המכירות אצל ספק ה- Managed Service Provider להצטרף לתשתית VMware on AWS כי זה פשוט עובד בשבילך!


לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ חינם לחץ כאן


מאת ישי שריר

Technical Architect & Technology Consultant בעולמות Cloud וה- Virtualization