טכנולוגיית החודש


כיצד לעבור לענן ההיברידי ולהשאר בחיים - HCX

אז החלטת בשיתוף עם ה- Service Provider שלך, להרחיב את סביבת הענן המקומי, אל הענן הציבורי על מנת להגדיל את השירותים שלך, ולאפשר לך גישה אל הענן הציבורי כחלק אינטגרלי מסביבת העבודה בענן שלך On Premise  או אצל ה- Service Provider שלך, אבל איך עושים את זה? איך מאפשרים מיגרציה של ה- Data Center, או הרחבתו מ- on Premise אל ה- Public Cloud, בצורה חלקה, מבלי לפגוע בכל באפליקציות שלך ובמערכות שתלויות בה, והיא תלויה בהם, או בכל הקשור לתקשורת, כתובות IP, אבטחת מידע וכו'?

VMware Hybrid Cloud Extension או בשמה הקודם VMware HCX, הינה טכנולוגיה המאפשרת ניוד והגדלת עומסי עבודה בין סביבת הענן הציבורי ובין הענן המקומי של ה- Service Providers המבוסס על VMware, להפשטת המשאבים המקומיים ומשאבי הענן הציבורי. בכך, הטכנולוגיה מאפשרת להציג לאפליקציה ולמכונות הווירטואליות שלך ענן היברידי אחיד ומתמשך, המאפשר תעבורת נתונים מהירה ומאובטחת יותר ומבטיח שמרכזי הנתונים שלך ישולבו בשירותי ענן גלובאליים קיימים.
כך, כשתרצה להשתלב בענן הציבורי, לא תצטרך לוותר על היתרונות מובהקים והמוכרים של הווירטואליזציה של VMware או לתכנן מחדש אפליקציות כדי להתאימן לגרסאות vSphere מתקדמות יותר של הענן לעומת הגרסאות קודמות המצויות On Premise , או לשנות תכניות התאוששות מאסון (DR) קיימות כדי להתאימן לסביבת הענן.
HCX מספק את האדפטציה וההתאמה בין גרסאות קודמות (vSphere 5.0 ומעלה), לגרסאות החדישות המותקנות בסביבות הענן הציבוריות (6.5 ומעלה).

כעת תוכל לעשות הכל במקום אחד כענן היברידי אחד.

VMware Hybrid Cloud Extension מספקת ביצועים גבוהים, אבטחה ואופטימיזציה לתקשורת בין מספר אתרים שונים – Multisite, סביבה מתקדמת לפתרונות DRaaS, אפשרות מלאה למימוש יכולות ה- vMotion והמיגרציה, Throughput גבוה עם שילוב של Wan Optimization, load Balancing והרבה יכולות מתקדמות נוספות.

VMware בשיתוף פעולה מלא עם AWS, ו- IBM מאפשרת לך ליהנות מכל עולמות ה- Cloud המקומי והציבורי כאחד על גבי תשתיות התוכנה המובילות של VMware ותשתיות החומרה והשירותים הציבוריים המתקדמים של שתי ענקיות ה- Public Cloud.

HCX נותנת לך ולספקי השירות את הגמישות ליצירת ענן היברידי אמיתי וליהנות מכל העולמות בקלות ובפשטות.

להלן קישור לדף המוצר, קישור לסרטון קצר המתאר את הטכנולוגיה, ו- HOL.

VMware Hybrid Cloud Extension

HOL   

Hybrid Cloud Extension Sales Overview   

 

מאת ישי שריר
Technical Architect & Technology Consultant for Cloud ,Virtualization & Storage